Kim jesteśmy

KILKA SŁÓW O GOLDSWIM

Jak uzyskiwać postępy!
Szkółka Pływania „GoldSwim” powstała w roku 2010. Została założona przez Mateusza Janik zawodnika sekcji pływackiej, wielokrotnego zdobywcę tytułów Mistrza Polski Juniorów stylu motylkowym. Po zakończonej karierze zawodnika postanowił on połączyć przyjemne z pożytecznym. Jako doświadczony zawodnik i pasjonat sportu zdecydował się założyć Szkółkę Pływania, która będzie starała się sprostać oczekiwaniom klientów. Doskonale wie jak ważna dla dzieci jest aktywność fizyczna i rozwój w tym wieku. Nauka pływania wpływa na kształtowanie prawidłowej postawy dzieci i młodzieży oraz jest świetną formą na zaszczepienie u dzieci bakcyla sportowego.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć oraz zadowolenie uczniów.
Oswajamy dzieci i młodzież ze środowiskiem wodnym.
Uczymy dzieci poprzez zabawę wykorzystując kolorowy sprzęt i zabawki.
Doskonalimy techniki pływania wizualizując prawidłowe ruchy.
Szkółka pływania GoldSwim poprzez kolejne lata działalności prężnie się rozwija i zdobywa coraz to szersze grono klientów. Nad ich zadowoleniem i postępami uczniów czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów i trenerów którzy wsłuchują się w indywidualne potrzeby dzieci.
Dołącz do nas już dziś bo ruch i woda zdrowia doda.
Szkółka pływania Goldswim

OFERTA

Co proponujemy naszym klientom
Nauka pływania
Nauka pływania
Zajęcia dla dzieci od 4 roku życia
Oswajanie ze środowiskiem wodnym, nauka wydechów do wody, nauka leżenia na plecach i brzuszku. Nauka podstawowych styli pływackich: grzbietowego, klasycznego, dowolnego, motylkowego. Nauka skoków do wody. Nauka prowadzona jest przy wykorzystywaniu różnorodnego kolorowego sprzętu. Uczymy i oswajamy dzieci poprzez zabawę.
Wszystkie zajęcia prowadzone przy obecności instruktora w wodzie.
Nauka pływania
Doskonalenie pływania
Doskonalenie techniki wszystkich czterech styli pływackich, Nauka elementów technicznych, takich jak nawroty i skoki do wszystkich styli pływackich. Powolne wkraczanie w lekki trening sportowy poprawianie wydolności, szybkości i wytrzymałości. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu sportowego.
Nauka pływania
Karta pływacka
Umożliwiamy zdawanie na kartę pływacką.
Nauka pływania
Przygotowywanie do egzaminów na uczelnie wyższe, zawodów sportowych, triathlonu
Przygotowujemy również do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe np.: AWFiS, Uniwesytet Medyczny, Akademię Marynarki Wojennej
Pomagamy przygotować się do egzaminów pod względem  techniki pływania jak również pod względem uzyskania wymaganego minimum czasowego. Poprzez regularne zajęcia zwiększamy wydolność.
Nauka pływania
Prowadzenie zajęć dla grup zorganizowanych
Prowadzimy zajęcia  dla grup zorganizowanych np. dla przyjaciół, rodziny, wycieczek, półkoloni. Zajęcia są dopasowywane do umiejętności i wieku grupy. Zapewniamy kadrę trenerską i instruktorską. Oferujemy ciekawe zajęcia przygotowywane bezpośrednio pod oczekiwania grupy, indywidualnie modyfikowane.
Nauka pływania
Indywidualne zajęcia z trenerem
Program zajęć przygotowywany specjalnie pod wybranego ucznia uwzględniający indywidualne potrzeby jednostki. Zajęcia bardzo efektywne ukierunkowane na oczekiwany rezultat. Maksymalne wykorzystanie drzemiących możliwości.
Możliwość uzgodnienia dowolnych godzin w ciągu dnia.

Szkółka Goldswim

Nauka pływania wpływa na kształtowanie prawidłowej postawy dzieci i młodzieży oraz jest świetną formą na zaszczepienie u dzieci bakcyla sportowego. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć oraz zadowolenie uczniów.

Popularne

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ